420
1390627

Matt Mullican

(USA, Född 1951)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 270 - 2 730 EUR
2 380 - 2 850 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Matt Mullican
(USA, Född 1951)

"Organizational Legend"

Den kompletta porföljen med 16 etsningar. Samtliga numrerade 9/64. Tryckt hos ark Patstfall, Graphics, Cincinnatis, Ohio. Utgiven av Carl Solway Gallery. Bladstorlek 56 x 38 cm vardera.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?