419
1383795

Eddie Martinez

(USA, Född 1977)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 730 - 3 640 EUR
2 850 - 3 810 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Eddie Martinez
(USA, Född 1977)

Utan titel

Träsnitt, 2008, signerad E Martinez i blyerts, daterad och numrerad 25/30. 43 x 64 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?