422
1389873

James Rosenquist

(USA, 1933-2017)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 900 - 2 380 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
James Rosenquist
(USA, 1933-2017)

"Pilot-Speed of Light"

Färglitografi, 1999. Signerad, daterad och numrerad 58/58. Utgiven av Universal Limited Art Editions, New York. Bladstorlek 99 x 83 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?