102
1371936

Lykta, för tre ljus, Louis XV-stil, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Delvis förgylld mässing och glas. Dekor med ymnighetshorn. Höjd 55, diameter 32 cm.