1104
1386724

Vas, porslin. Transition, 1600-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i underglasyrblått föreställande fågel vid lotusdamm. Höjd 20,5 cm.

Slitage.