317
1395680

Vinglas, 12 stycken. Troligen Sverige 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 707 EUR
564 - 752 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konande kuppa, slipad och etsad dekor. Höjd 12-12,2 cm.

Slitage.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?