316
1400371

Champagnestrutar, 13 stycken, glas, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
707 - 883 EUR
752 - 940 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konande cuppa, fyrkantig fot, slipad dekor. Höjd cirka 18 cm.

Nagg.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?