Chopard "Happy Diamonds" ring 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter
totalvikt diamanter 0.74 ct enligt medföljande certifikat från Chopard, bredd ca 6 - 9 mm, storlek ca 18/56, totalvikt 13 g. Signerad Chopard samt numrerad 82/2937-20 9786609. Pouch samt box från Chopard medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in