514
1396058

Erik Tryggelin

(Sverige, 1878-1962)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Erik Tryggelin
(Sverige, 1878-1962)

Nybrokajen

Signerad och daterad 1936. Duk uppfodrad på pannå 20,5 x 31 cm.