543
1384599

Hans Dahl

(Norge, 1849-1937)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
Hans Dahl
(Norge, 1849-1937)

Strandparti, Strandheim

Signerad Hans Dahl och daterad 26 Mai 1889 Strandheim. Duk uppfodrad på papp-pannå 38 x 38 cm.