333
1429251

Jan De Vliegher

(Belgien, Född 1964)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 850 - 5 810 EUR
5 540 - 6 650 USD
Klubbat pris
75 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Jan De Vliegher
(Belgien, Född 1964)

"Sea"

Signerad Jan De Vliegher och daterad 2007. Duk 60 x 90