Madeleine Pyk – en samling F769
407
1408627

Peter Johansson & Barbro Westling

(Sverige, Född 1964)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 270 - 3 820 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
(Sverige, Född 1964)

"Smålänningar är snåla"

Signerad Peter Johansson och Barbro Westling och numrerad 4/11 a tergo. Objekt monterade i glaslåda. 22,5 x 22,5 x 45 cm.