425
1432881

Olli Lyytikäinen

(Finland, 1949-1987)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Olli Lyytikäinen
(Finland, 1949-1987)

Utan titel

Signerad Olli Lyyt och daterad 21 VI 1983. Kol på pannå 95 x 70 cm.

Proveniens

Kaj Forsblom Collection.