Contemporary Art & Design 642

108 föremål
263. Dan Wolgers, "Här slutar allmän väg", 1995.
Klubbat pris
60 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
264. Denise Grünstein, fotografi signerad och numrerad 1/3 a tergo.
Klubbat pris
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
265. Richard Kern, "Monica leaning against wall", 1993.
Klubbat pris
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
266. "Over Easy", 1997.
266. "Over Easy", 1997.
Klubbat pris
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
268. "In a Bus, 1, Vilnius, 1970".
Klubbat pris
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
269. Antanas Sutkus, "The Face of the Epoch", 1979-1981.
Klubbat pris
8 500 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
270. Miriam Bäckström, "Rebecka as Anonymous", 2004.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
30 000 - 50 000 SEK