1083
1412180

Vas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterformad, förgylld dekor av fenixfåglar inom rundlar samt skuldran med blomsterbård. Höjd vas 43 cm. Höjd med lampmontering och träställ 70 cm.

Elfunktion ej garanterad.