1090
1428947

Vas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
361 - 542 EUR
383 - 574 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dubbel, balusterform, glaserad i rosa och turkost. Höjd 10,5 cm.

Slitage.