1114
1428949

Kanna, porslin. Transition, 1600-tal. OBS KOPIA MODERN TILLVERKNING

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Efter metallform, med dekor i underglasyrblått av figurscen. På halsen tulpan. Höjd 23 cm.

Obet. slitage.