199
1437085

Johan Petter Grönvall, vinsil, silver, Stockholm 1822.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
220 - 264 EUR
233 - 280 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Invändigt förgylld. Slät, med räfflad kant. Höjd 14 cm, diameter 8 cm. Vikt 107 g.

Proveniens

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

389. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Nyponblomman", rölakan, ca 248 x 149,5 cm, signerad MMF.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK