225
1414251

Dosa, förgylld mässing, rokoko 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Formad som kartusch med driven och ciselerad dekor av blommor och rocailler. Mått 8 x 6 x 2,5 cm.