670
1437118

Emma Ekwall

(Sverige, 1838-1925)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962
Emma Ekwall
(Sverige, 1838-1925)

"Den sönderslagna koppen"

Signerad E Ekwall. Pannå 22 x 16 cm.

Proveniens