670
1437118

Emma Ekwall

(Sverige, 1838-1925)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962
Emma Ekwall
(Sverige, 1838-1925)

"Den sönderslagna koppen"

Signerad E Ekwall. Pannå 22 x 16 cm.

Proveniens