952
1422901

Rullmålning, tusch och färg på siden lagt på papper, signerad Wang Chengxun 王承勲, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
542 - 723 EUR
574 - 766 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad dekor av blommor och antikviteter. Mått med ram 44x90 cm.

Proveniens