"Five Pointed Star with Color Bands"
Färgserigrafi, 1992. Signerad och numrerad 45/250 i blyerts. Tryckt av Keizo Tasaka, Watanabe Studio Ltd., Brooklyn. Utgiven av Puma Trading, Paris, eller Editiones Catalanes, Barcelona. 83,2 x 56,5 cm (Arches).
Krakow 1992.03
Utgiven för att uppmärksamma 100-årsjubileumet av de Olympiska spelen.