Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
"Nick"
Signerad E Peyton, daterad 2004-2013 och numrerad 11/20 i blyerts. Färgetsning med akvatint på En Tout Cas papper, 80 x 60 cm. Utgiven av Two Palms Press, New York.
Three Books, New York.
Liliana Tovar, Stockholm/New York.
Privat samling, Sverige.