754
1481221

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst
+46 (0)727 33 24 02
Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

"Utsikt mot åsarna"

Signerad Eugen och daterad Dala 1910. Duk 35 x 65,5 cm