892
1477976

Clara Löfgren

(Sverige, 1843-1923)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Clara Löfgren
(Sverige, 1843-1923)

Vårblomster

Signerad Clara Löfgren och daterad 1903. Pannå 34 x 26,5 cm.