95
1462744

Spegel, Stockholmsarbete 1700-talets andra hälft, Rokoko.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Rik delvis genombruten dekor med rocailler och växter. Höjd 184, bredd 80 cm.