989
1470948

Rullmålningar, fyra stycken, ur album. Qingdynastin (1644-1912).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Figurscener ur litterärt verk. Mått vardera hängandes 120x36 cm. Motivens mått 30,5x105 cm.

Skador, fläckar, slitage.

Proveniens