Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
252
1512673

Ann Eringstam

(Sverige, Född 1977)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Ann Eringstam
(Sverige, Född 1977)

"In search of Wonderland #9", 2011.

Signerad Ann Eringstam och numrerad 2/5 på etikett a tergo. Katalog medföljer verket. Lambda print monterad på glas 100 x 150 cm.

Ann Eringstam, "In Search of Wonderland & Out of the Fog", 2016, avbildad på helsida.