Madeleine Pyk – en samling F769
359
1486317

Mats Gustafson

(Sverige, Född 1951)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 320 - 3 800 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Mats Gustafson
(Sverige, Född 1951)

"Vouge China- Valli Couture"

Signerad Mats Gustafson och daterad -11 a tergo. Akvarell på papper 45 x 33 cm. Inklusive ram 73 x 60 cm.

Proveniens

Galleri Charlotte Lund, Stockholm.