Madeleine Pyk – en samling F769
612
1508310

Robert Natkin

(USA, 1930-2010)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 700 - 7 600 EUR
6 540 - 8 720 USD
Klubbat pris

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89
Robert Natkin
(USA, 1930-2010)

Utan titel

Signerad Natkin. Akryl på duk uppfäst på papp-pannå, 93 x 63,5 cm.

Proveniens

Galleri Fabian Carlsson, Göteborg.
Privat samling.