Madeleine Pyk – en samling F769
446
1512941

Black Starr & Frost armband med ett par örhängen

Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
4 270 - 4 740 EUR
4 890 - 5 430 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

18K guld med runda briljantslipade diamanter, pärlemor, malakit och korall. Bredd armband 22 mm, inre diameter 57 mm, diameter örhängen 25 mm, totalvikt 92 g. Signerade BS&F. Etui medföljer.

Slitage. Repor.

Proveniens

Viveka Wehtje (född Bonde af Björnö)