537
1522671

Cartier ring 18K guld med skuren korall och runda briljantslipade diamanter

Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
13 700 - 16 000 EUR
14 500 - 16 900 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

totalvikt diamanter ca 3.12 ct, mått korall ca 18 X 24 X 11 mm, storlek 16.50/52, totalvikt 20 g. Signerad Cartier Paris, numrerad möjligen 27306 och med franska stämplar.