390
1549000

Luis Frangella

(USA, 1944-1990)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Luis Frangella
(USA, 1944-1990)

Utan titel

Signerad med dedikation och daterad '84. Bemålad kartong, höjd 18,2 cm.

Proveniens

Direkt från konstnären till nuvarande ägare.