9
1534797

Panerai, Luminor Marina, ca 2007.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 180 - 3 640 EUR
3 330 - 3 810 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75

Storlek: 44 mm
Material: stål
Urverk: automatisk, caliber OP III
År: cirka 2007
Glas: safirglas
Armband: originallänk, viklås
Referensnummer: PAM00104
Serienummer: BB1'178'497
Verknummer: 466'026
Boettnummer: OP6'630
Limiterad och numrerad: I1287/4000
Tillbehör: certifikat, box

Åldersrelaterat slitage Serienummer ej ifyllt på certifikatet. Repor. Dings.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?