576
1546562

Gösta Adrian-Nilsson

(Sverige, 1884-1965)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 900 - 2 380 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89
Gösta Adrian-Nilsson
(Sverige, 1884-1965)

Utan titel

Signerad GAN och daterad 1923. Tusch på papper 14,5 x 12 cm.

Konstnär

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?