581
1558982

Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
536 - 715 EUR
569 - 758 USD
Klubbat pris
8 500 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

"Kopparblomman"

Signerad A. Jones. Daterad 1956. Numrerad 47/65. Brons, höjd 12,5 cm, träsockel, höjd 2 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?