606
1536839

Axel Kargel

(Sverige, 1896-1971)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 820 - 3 760 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist Konst
+46 (0)70 748 22 63
Axel Kargel
(Sverige, 1896-1971)

"Sjöbodar Djupvik"

Signerad A. Kargel och daterad Öland 1963. Duk uppklistrad på pannå 35 x 56 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?