1198
1544834

Figuriner, ett par, förgyllt och lackerat trä, 1600/1700-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
357 - 536 EUR
379 - 569 USD
Klubbat pris

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Stående figurer klädda i svepande rockar bärandes på vardera urna med lock. Höjd 18 cm.

Nagg, slitage.

Proveniens

Property of a private Swedish Collector.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?