1203
1551825

Jacka, broderat siden. Qingdynastin, 1800-talets senare del.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
376 - 564 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

En kortare mörk blå broderad jacka. Höjd rygg 74 cm. Längd från arm till arm 128 cm.

Slitage, fläckar. Senare knappar.

Proveniens

Purchased by the present owner in Japan.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?