1007
1639190

Vaser, ett par, porslin. Qingdynastin, 1700-/1800-tal.

Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
2 870 - 4 780 EUR
3 250 - 5 420 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Platt balusterform med elefantmaskaronhänklar, glaserade i röd glasyr. Höjd 29 cm. Bredd 20,5 cm.

Nagg.