1072
1632706

Porslinsmålning, Kina, 1900-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Med kalligrafi och sigill i rött. Mått med ram 30x45 cm.

Proveniens

Property of a private Swedish collector.