676
1632700

Carl Julius Lorck

(Norge, 1829-1882)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13
Carl Julius Lorck
(Norge, 1829-1882)

Interiör med läsande ung kvinna.

Signerad C Lorck. Olja på på pannå 41 x 30,5 cm.