999
1624605

Figurin, vitglaserad. Yuan/Mingdynastin.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
287 - 334 EUR
325 - 380 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande figur. Höjd 16 cm.

Krackelyr. Mistor.

Proveniens

Property of a private Swedish collector.