509
1674117

Carl Einar Fredriksson

(Sverige, 1887-1951)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik (Tjänstledig)
+46 (0)70 748 22 63
Carl Einar Fredriksson
(Sverige, 1887-1951)

Lekande barn i Kungsträdgården

Signerad Fredriksson och daterad -26. Duk 61 x 44 cm.