599
1670699

Clifford Jackson

(Sverige, 1927-2006)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik (Tjänstledig)
+46 (0)70 748 22 63
Clifford Jackson
(Sverige, 1927-2006)

”Nytorgsfestivalen”

Signerad C Jackson a tergo. Duk 65 x 81 ,5 cm.

Tilläggslista

Konstverket omfattas av följerätt.

Proveniens

Förvärvad från vän till konstnären.
Privatsamling.