1003
1679977

Ludwig Hermann van Hoom

(Tyskland, 1812-1881)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 780 - 6 690 EUR
5 420 - 7 590 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Ludwig Hermann van Hoom
(Tyskland, 1812-1881)

Kanal, Venedig

Signerad L. Hermann. Olja på duk 68 x 98 cm.