1054
1643728

Garnityr, sex delar, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Snarlik dekor i famille rosefärger mot en cappucinerbrun fond. Höjd cirka 28 cm.

Två lagade. Nagg.

Proveniens

Property of a private Finnish collection.