1056
1643731

Fat, tre stycken, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Olika dekor i famille rosefärger. Längd 27-29 cm.

Slitage. Nagg.

Proveniens

Property of a private Finnish collection.