1218
1665728

Bord, två stycken, hardwood. Sen Qingdynasti.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Snarlika. Rektangulär skiva med genombrutet förkläde, fyra ben som binds samman av ett hyllplan. Mått ca 40x30,5x59 cm.

Slitage.

Proveniens

Property of a private collector.